Mikrojehličková mezoterapie

Microneedling

Přístroj: Dermicapen

Popis: Nová elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, účinná při léčbě jizev, strií, akne, hyperpigmentace i rozácey. Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.

Účinek: Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti, např. akné. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji.

Možné reakce:
Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24- 48 hodin. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat Cicaplast.

Po proceduře: K úplnému zhojení pokožky dochází již po 48 hodinách. Doporučení minimálně 2 ošetření, maximálně 8 ošetření v odstupu 2 týdnů.

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nám napsat.

Telefon: +420 261 006 213

E-mail: info@sanoderm.cz


Adresa:

MUDr. Iva Špaňárová
Antala Staška 1670/80
Praha 4
140 00